Magdalena Szcześniewska

Dyrektor Przedszkola

Jestem pedagogiem, logopedą, nauczycielem Montessori wieku przedszkolnego, wczesnoszkolnego oraz żłobkowego, oraz wykładowcą akademickim. Fascynują mnie niekonwencjonalne metody nauczania i wychowania. Ukończyłam studia wyższe oraz podyplomowe. Ponadto, kurs Polskiego Instytutu Montessori z międzynarodową akredytacją MACTE, trening Skutecznego Nauczyciela oraz trening Skutecznego Rodzica według zasad dr. Thomasa Gordona. Obecnie jestem uczestniczką szkolenia AMI ( The Association Montessori Internationale) W swojej pracy wykorzystuję również sposób komunikacji oparty na zasadach Porozumienia bez Przemocy opracowany przez Marshalla Rosenberga. Od wielu lat swoją pasję nauczania przekazuję rodzicom, studentom i jednocześnie nauczycielom z całej Polski, prowadząc liczne warsztaty oraz kursy.