Zapisz swoje dziecko:

  Co nas wyróżnia?

  Wykwalifikowana, doświadczona,
  życzliwa kadra nauczycielska
  Zdrowe, ekologiczne i zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu
  Nowoczesne, przestronne, w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci sale przedszkolne
  Immersja językowa
  Kreatywne, ciekawe, różnorodne i rozwijające zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego
  Minimum dwugodzinne spacery do parku lub nad morze każdego dnia

  Opinie

  Cześć Rodzicu, jeśli czytasz tą opinię to pewnie stoisz przed jednym z ważniejszych pytań w życiu twoim i twojego dziecka i chciałem Cię zapewnić, że tak, to jest to przedszkole, którego szukasz.Panie są przefantastyczne. Mają w sobie tyle ciepła, wyrozumiałości i empatii, że samemu mi się ciepło robi przy odstawianiu Zuzki. 100% szacunku do młodego człowieka, komunikacja NVC, stawianie jasnych granic, konsekwencja. Podpytujemy jak to robić lepiej w domu.Dzieciaki mogą bawić się kiedy chcą i czym chcą, ale zajęcia są tak prowadzone, że wolą w nich uczestniczyć. No o to chodzi w tym wieku by tych odkrywców zaciekawić. Dodatkowo są tańce, rytmika, zajęcia sportowe, spotkania z Panem Eksperymentem czy psem przewodnikiem. A przy tym jest spokój i luz. Ja nie wiedziałem, że to jest możliwe 🙂 Zanim się podejmie finalną decyzję można przyjść kilka razy, zobaczyć jak jest. Gorąco polecamy!

  Michał Narskiewicz

  Kontakt

  Nadmorskie Przedszkole Montessori o profilu językowym

  Gdańsk Jelitkowo, ul. Pomorska 48

  Otwarte: 7:30 – 17:00

  +48 508 508 342

  Dwujęzyczne Nadmorskie Przedszkole Montessori

  Gdańsk Żabianka, ul. Gospody 7

  Otwarte: 7:30 – 17:00

  +48 508 508 342
  Zadzwoń