Zapisz swoje dziecko:

Co nas wyróżnia?

Wykwalifikowana, doświadczona,
    życzliwa kadra nauczycielska
    Zdrowe, ekologiczne i zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu
    Nowoczesne, przestronne, w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci sale przedszkolne
    Immersja językowa
    Kreatywne, ciekawe, różnorodne i rozwijające zajęcia dodatkowe wliczone w cenę czesnego
    Minimum dwugodzinne spacery do parku lub nad morze każdego dnia

Opinie

Cześć Rodzicu, jeśli czytasz tą opinię to pewnie stoisz przed jednym z ważniejszych pytań w życiu twoim i twojego dziecka i chciałem Cię zapewnić, że tak, to jest to przedszkole, którego szukasz.Panie są przefantastyczne. Mają w sobie tyle ciepła, wyrozumiałości i empatii, że samemu mi się ciepło robi przy odstawianiu Zuzki. 100% szacunku do młodego człowieka, komunikacja NVC, stawianie jasnych granic, konsekwencja. Podpytujemy jak to robić lepiej w domu.Dzieciaki mogą bawić się kiedy chcą i czym chcą, ale zajęcia są tak prowadzone, że wolą w nich uczestniczyć. No o to chodzi w tym wieku by tych odkrywców zaciekawić. Dodatkowo są tańce, rytmika, zajęcia sportowe, spotkania z Panem Eksperymentem czy psem przewodnikiem. A przy tym jest spokój i luz. Ja nie wiedziałem, że to jest możliwe 🙂 Zanim się podejmie finalną decyzję można przyjść kilka razy, zobaczyć jak jest. Gorąco polecamy!

Michał Narskiewicz

Nadmorskie Przedszkole Montessori o profilu językowym